13 maja szykuje się kolejna edycja zreaktywowanego cyklu imprez pod szyldem Instytutu Energetyki. Do ogłoszonego wcześniej Mathewa Jonsona dołącza główny headliner znany jako Plastikman, Robotman, FUSE, czyli Richie Hawtin we własnej osobie!

Richie to artysta z wszech stron innowacyjny, kreatywny, wymagający oraz progresywny w swojej pracy. Od samego początku swojej kariery miał ogromny wpływ na ewolucję brzmienia, a płyty „Closer” czy „Consumed” były, są i będą inspiracją dla wielu współcześnie debiutujących artystów oraz słuchaczy. Hawtin jednak nigdy nie ograniczał się do muzyki. Jako wielki fan technologii, mocno przyczynił się do jej rozwoju. Ostatnim jego dziełem jest Model 1 czyli mikser opracowany we współpracy z legendarną firmą Alen & Heath, który od samego początku zyskał uznanie „największych”. Opisując Richiego nie można nie wspomnieć o sukcesywnie prowadzonych labelach Plus 8 i M-nus oraz serii imprez o nazwie Enter, które odbywają się w wielu topowych miejscach na świecie. Artysta ma uznanie nie tylko środowiska (wielokrotny tytuł „Best Techno DJ” od organizacji DJ Awards), ale przede wszystkim słuchaczy, którzy zawsze tłumnie zjawiają się na jego setach, wiedząc, że odnajdą w nich wysoką jakość i mroczną bliskość brzmień. Na debiut czeka także jego ostatni audiowizualny oraz multisensoryczny projekt o nazwie Close. Richie ma wystartować z nim podczas nadchodzącego festiwalu Movement w Detroit (27-29 maja 2017). Czekamy!

To jeszcze nie wszystkie nazwiska odkryte przez organizującą Instytut agencję Groove Control, ale to co już dostaliśmy zdecydowanie pozwala na podjęcie decyzji o zakupie biletu i wybranie się na imprezę do Instytutu Energetyki w Warszawie. Pierwsza pula biletów za 85 PLN się już wyprzedała, do dyspozycji pozostaje druga pula w cenie 110 zł, a następnie od 2.05 trzecia za 135 zł. Widzimy się w Hali Najwyższych Napięć!

Nie ma więcej wpisów