Skład wiosennej edycji Instytutu rośnie w siłę! Do grona dotychczas ogłoszonych artystów dołącza szef brytyjskiej wytwórni Avian – Guy Brewer, czyli Shifted. A wygląda na to, że to jeszcze nie koniec zapowiedzi i organizatorzy szykują dla nas jeszcze sporo niespodzianek w zanadrzu.

Wiosenna edycja wydarzenia będzie mieć miejsce 13 maja 2017 w sobotę. Miejsce pozostaje to samo – Instytut Energetyki, ale po raz pierwszy rozciągać się będzie na dwie sceny w dwóch budynkach. W Hali Najwyższych Napięć (HNN) wystąpią: Richie Hawtin, Mathew Jonson oraz Shifted, w Hali Wysokich Napięć (HWN) ogłoszono jak na razie Randomera.

Shifted w swojej twórczości eksploruje obszary wpisujące się w eksperymentalną elektronikę oraz industrialne techno. Doskonałym przykładem jest jego zeszłoroczny album „Appropriation Stories”, w którym nadal zaskakuje podejściem do kompozycji oraz łączeniem gatunków. Przestrzenności i sporej dozy mroku można spodziewać się również po jego setach: głębokich, ziarnistych i nastrojowych, jakby idealnie pasujących do surowych przestrzeni Instytutu Energetyki.

W trakcie sprzedaży jest II pula biletów w cenie 110 zł. Utrzyma się do 1 maja, po tej dacie wzrasta do 135 zł.

Nie ma więcej wpisów