Hades, jeden z czołowych polskich raperów, wydał niedawno znakomity album „Światło”(Prosto). Płyta zbiera dobre recenzje, zadebiutowała też na pierwszym miejscu listy sprzedaży OLiS.

W tym tygodniu przekonacie się, jak ten materiał brzmi na żywo: premierowy warszawski koncert promujący najnowszą płytę rapera odbędzie się 18 marca w klubie Miłość Kredytowa 9.

„Światło” to trzeci solowy album artysty z 27 stycznia 2017 roku. Dynamiczna oraz zaskakująca mieszanka nowoczesnego europejskiego brzmienia z oryginalnym, surowym i eksperymentującym rapem Hadesa, a także bogate aranżacje i świeże spojrzenie na świat, są tym co buduje wyjątkowy i zupełnie odmienny od poprzednich projektów artysty charakter i klimat albumu.

Różnorodność stylistyczna tworzy wyjątkową atmosferę która trzyma słuchacza w napięciu od początku do końca. Nowa płyta została w całości wyprodukowana przez holenderską ekipę Killing Skills, za dodatkowe akcenty muzyczne odpowiedzialny jest niezawodny DJ Kebs. Gościnnie na albumie pojawili się: O.S.T.R., Grubson, Ras, Sacha Vee, Sztoss, Million Marek.

Kiedy: 18.03.
Gdzie: Warszawa, Miłość, Kredytowa 9
Start: 21:00
Wstęp: 25 PLN / 1. pula

Nie ma więcej wpisów