music is ... muzyka z najlepszej strony.

OFF Scena ogłasza kolejnych artystów

Cristobal and the Sea / mat. prasowe

Cristobal and the Sea / mat. prasowe

Festiwal Off Camera rozpoczyna się już za niecałe półtora miesiąca, a tymczasem organizatorzy ogłosili listę wykonawców, którzy umilą nam to wydarzenie od strony muzycznej. Do Dillon dołączyła cała plejada międzynarodowych muzyków reprezentujących przeróżne style, od lekkiego akustycznego grania podszytego elektroniką (Phoria) po mocniejsze rockowe brzmienie w wykonaniu Johna J Presleya.

Jednym z najciekawszych i najbardziej oryginalnych artystów tegorocznej edycji może być Michelle Gurevich wcześniej znana jako Chinawoman. Jej minimalistyczne i surowe aranżacje zestawione z pełnymi  dramatyzmu, romantycznymi tekstami pisanymi z przymrużeniem oka czynią ją postacią dosyć nietypową, a nawet fascynującą.

Prides są ze Szkocji i preferują lżejsze, indie – popowe brzmienia z domieszką radosnych syntezatorów, za to Goan Dogs pochodzą z Bristolu i zajmują się nagrywaniem uroczych gitarowych piosenek z mniejszą dozą swawoli i radości niż Szkoci.

Cristobal and the Sea to już bardziej międzynarodowy skład, który sam o sobie pisze, że tworzy „tropicalia pop”. Całkiem możliwe, że muzycy tego zespołu stworzyli właśnie nowy gatunek muzyczny, bo ich styl jest eklektyczny jak mało co, ważne jednak, że przy ich tanecznych, tropikalnych rytmach na pewno będziemy się doskonale bawić.

zobacz także

dodaj komentarz

Ładowanie ...