Wejście T-mobile Electronic Beats na polski rynek muzyczny było jednym z istotniejszych wydarzeń ubiegłego roku. Już poprzedni sezon festiwalowy obfitował w imprezy sponsorowane właśnie prze nich, a teraz to w ich stronę należy kierować podziękowania za fakt, że Gorillaz w końcu wystąpią w Polsce.

Przy okazji zapowiedzi albumu „Humanz” pojawiła się informacja, ze zespół wszedł we współpracę z T-mobile Electronic Beats. Efektem tego okazał się zrealizowany w technologii 360 teledysk do „Saturn Barz”, jak też dzisiejszy wywiad, w którym wzięli udział 2D i Murdoc. Również dzisiaj ma miejsce premiera specjalnej mobilnej aplikacji „The Lenz”, umożliwiającej wniknięcie w świat Gorillaz.

Najważniejsza informacja, szczególnie dla polskich fanów, to ogłoszenie ekskluzywnej trasy, która obejmie Polskę, Niemcy i Węgry. W jej ramach zespół wystąpi 14 czerwca w Warszawie i 18 czerwca w Katowicach. Ceny biletów nie są jeszcze znane, jednak wiadomo, że trafią do sprzedaży wkrótce i będą dostępne na stronie T-mobile Electronic Beats.

Nie ma więcej wpisów