Kiedy kilka tygodni temu dostaliśmy informację, że legendarny zespół Gorillaz wystąpi w Polsce dwukrotnie, nie mogliśmy w to uwierzyć. Tamtej wiadomości towarzyszyła kolejna, którą było nawiązanie współpracy z T-Mobile Electronic Beats. Ale dopiero teraz dostaliśmy powody do prawdziwej radochy!

Bilety na dwa polskie koncerty Gorillaz będzie można kupić tylko na stronie electronicbeats.pl. Dystrybucja zacznie się 15 maja o 12:00. Wtedy swoje wejściówki zakupić będą mogl tylko klienci T-Mobile. Kolejne transze biletów będą udostępniane odpowiednio 17 i 25 maja o 12:00.

Jednak największym zaskoczeniem jest cena – otóż jak czytamy na stronie T-Mobile „Przy zamówieniu zostanie pobrana opłata transakcyjna dla serwisu Going., wynosząca 1,23 brutto/szt. Będzie to jednocześnie całkowity koszt biletu. Bilety są imienne”. Co więcej będzie można zakupić maksymalnie 2 bilety w myśl idei T-mobile: Life is for sharing.

Ta specjalna trasa koncertowa Gorillaz, podczas której zaprezentowany będzie najnowszy album zespołu „Humanz” obejmie:
Warszawa: 14 czerwca, Nowy Teatr (Madalińskiego 10/16, 00-001 Warszawa)
Budapeszt: 16 czerwca, Várkert Bazár (Ybl Miklós tér 4, 1013 Budapest)
Katowice: 18 czerwca, MCK (Plac Sławika i Antalla 1, 40-166 Katowice)
Kolonia: 20 czerwca, Palladium (Schanzenstr. 40, 51063 Cologne)

Dodatkowo Koncert w Kolonii zostanie udostępniony w technologii 360° na żywo, jeśli jednak dla kogoś to za mało i wolałby zobaczyć Gorillaz na żywo również wtedy – jest na to szansa. Fani będą mogli zdobyć także bilety na wydarzenie w Kolonii rejestrując się na www.electronicbeats.net, biorąc w ten sposób udział w loterii organizowanej centralnie przez Deutsche Telekom. Pierwsza pula loterii startuje w poniedziałek, 15 maja 2017, o godzinie 18:00.

Nie ma więcej wpisów