Pamiętacie tych chłopaków? Energetyczne, rockowe trio kończy przerwę – już 20 maja wystąpią w warszawskiej Hydrozagadce. Przerwa Magnificent Muttley zaczęła się po trasie koncertowej „Rear Window” promującej drugi pełnometrażowy album zespołu. Panowie rozpoczynają pracę nad nowym materiałem oraz planują koncerty w okresie letnio jesiennym.

Dla zapominalskich – Magnificent Muttley to rockowe trio założone w 2010 roku. Ich muzyka została niedawno określona mianem grungecore’u. Mieszanka brudnego brzmienia, nieokiełznanej energii i hałasu sprawiły, że zespół został okrzyknięty jedną z największych nadziei polskiej muzyki rockowej. Zespół wydał w 2015 roku świetnie przyjętą przez krytykę drugą pełnometrażową płytę „Rear Window”. Debiutancka płyta chłopaków pojawiła się w kilku zestawieniach najlepszych płyt roku 2012.

Z okazji powrotu chłopaków, będziemy mieć dla Was niespodziankę w związku z warszawskim koncertem – ale wszystko w swoim czasie, bądźcie czujni i obserwujcie naszego Facebooka i Instagrama.

Nie ma więcej wpisów