W piątek, 19.05. klub SMOLNA łączy siły z Red Bull Music Academy (spod której skrzydeł wyszło wielu znakomitych DJ-ów i producentów, m.in. Eltron John czy Seb Skalski). Zapraszamy na wyjątkowy imprezowy showcase wytwórni Studio Barnhus. Jako headlinerzy wystąpią: Axel Boman oraz Pedrodollar.

Sztokholmskie Studio Barnhus, założone i prowadzone przez czarodziejskie trio: Axel Boman/Kornel Kovacs/Petter Nordqvist, to jedno z ciekawszych i bardziej charakterystycznych zjawisk muzyczno-wydawniczych ostatnich lat, charakteryzujące się świeżym i pełnym specyficznego poczucia humoru podejściem do współczesnej muzyki tanecznej – dla tego labelu nagrywał m.in. Łukasz Seliga SLG.

Axel Boman i Pedrodollar – niezbyt łatwo poddają się procesowi szufladkowania, ale o ich brzmieniu mówi się niekiedy, że soczyste, że wieloowocowe, a także w piankowej, łaskotliwej konsystencji. Padają również słowa takie, jak „house”. Wiele z tych opinii ma co nieco wspólnego z rzeczywistością, choć trudno w ten sposób ostatecznie wyczerpać temat. Wspólnie z nimi zagra nasza krajowa DJ-ska czołówka: SLG, Kovvalsky i Eltron John.

Tymczasem na scenie Patio pojawi się mocna reprezentacja wytwórni Dirtytrax Records – Timal i Art II.

Co: RBMA pres. Studio Barnhus w. Axel Boman & Pedrodollar
Kiedy: 19.05 (piątek)
Gdzie: Smolna, ul. Smolna 38, Warszawa
Start: 23:30
Wstęp: 35 PLN

Nie ma więcej wpisów