Kilka lat temu KARI uznana została przez dziennikarzy za objawienie i nadzieję polskiej sceny alternatywnej. Jej ostatnie dwie płyty zbierały znakomite recenzję. Teraz po trzyletniej przerwie artystka powraca z nowym singlem.

W serwisie TIDAL udostępniona została piosenka „Talk To Me” będąca zapowiedzią pierwszego od trzech lat albumu KARI. Płyta ukaże się 9 czerwca nakładem wytwórni NEXTPOP i składać się na nią będzie 11 różnorodnych utworów nagranych w studiu Custom34. Z kolei premiera pierwszego singla i teledysku zaplanowana została na 29 maja. Jednak dla użytkowników TIDALA przedpremierowy utwór jest dostępny:

KARI, a właściwie Karolina Bis, to polska wokalistka, kompozytorka i producentka. W 2013 roku została nominowana do Nagrody Muzycznej Fryderyk w kategorii „Debiut Roku” oraz otrzymała nagrodę HIRO Magazine w kategorii „Artysta Roku”. Artystka zagrała wiele koncertów w całej Polsce, w tym na największych festiwalach takich jak Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Męskie Granie, Free Form Festival, Good Fest, Slot Art Festival i Malta Festival. W 2014 roku jej utwór „The One” wszedł na playlistę BBC Radio 1 w ramach cyklu “BBC Introducing” i zebrał bardzo dobre recenzje od brytyjskich dziennikarzy. Zaowocowało to występem KARI na BBC RADIO’s BIG WEEKEND w Glasgow. KARI w swoim dorobku ma dwie autorskie płyty – „Daddy Says I’m Special” z 2011 roku i “Wounds And Bruises” (recenzja >>>) z 2013 roku.

Nie ma więcej wpisów