Warszawa stała się bardzo atrakcyjnym miastem, jeśli chodzi o spędzanie w nim wolnego czasu, ofertę kulturalną i wypoczynek. Wyrastające jak grzyby po deszczu kluby, bary i sezonowe miejsca w otoczeniu miejskiej zieleni pozwalają sie poczuć w pełni europejsko i zaplanować wolne wieczory lub dni właśnie w stolicy. Jeszcze kilka lat temu wiodącym trendem był powrót nad Wisłę i zwracanie się miejskiego chill outu ku nabrzeżom rzeki. Dziś widoczna jest kolejna alternatywa, która ma zmienić i unowocześnić formułę wypoczynku i dać mieszkańcom i turystom coś zupełnie nowego.

Dlatego już dziś przewidujemy i ogłaszamy nadchodzący trend, jaki pojawi się w tym sezonie: imprezowanie w mokotowskich fortach! Kochacie nieskrępowaną atmosferę kuszącego różnorodnością Berlina? Pamiętacie legendarne imprezy i koncerty w klubie „Balsam“?

Fort Mokotów to historyczne miejsce otoczone zielenią, w doskonałej lokalizacji i już dziś przyciągające kreatywnych ludzi, którzy otwierają tu swoje pracownie, show-roomy, kawiarnie i kluby. Renesans tej okolicy z pewnością odbije się szerokim echem tego lata.

Fort Vino to miejsce, do którego z pewnością warto zajrzeć, jeśli jesteście wielbicielami muzyki, kultury wina i dobrej kuchni. Lokal chce prezentować zupełnie nowy koncept imprezowania, stać się klubo-winiarnią, czyli łaczyć najlepszą muzykę klubową z ciekawymi winami w przystępnej cenie.

Zapraszamy na oficjalne otwarcie – swoiste muzyczne odkorkowanie sezonu w Forcie Wino, które potrwa aż 2 dni!

W piątek posłuchacie i potańczycie do dźwięków house i future R’nB, jakie zaserwują wam: Flirtini, Simon Mattson z towarzyszeniem Shambalaya na bębnach, Kuvau oraz Crow & Boy.

Sobota to potężne uderzenie DJ-skie: usłyszycie warszawskiego ambasadora house i techno Michała bshosa Brzozowskiego (jego singiel nagrany wspólnie z Deeplomatik „Free My Soul” to obecnie Top 10 Beatportu w segmencie house!), Matat Professionals reprezentujący MOST label, Tobiasa Manou, Zacka Parano oraz naszą dumę zagranicą: The KDMS!

Gotowi na weekend? Widzimy się w klubo-winiarni przy Racławickiej 99!

Co: Odkorkowanie Fortu Vino
Kiedy: 09.06.- 10.06. (piątek i sobota)
Gdzie: Fort Vino, Racławicka 99
Start: 18:00
Wstęp: wolny

Nie ma więcej wpisów