Najbliższy weekend w Warszawie będzie można spędzić w towarzystwie najpopularniejszych polskich artystów. A wszystko dzięki imprezie w Centrum Sztuki Współczesnej – festiwalowi Co Jest Grane 24.

Urokliwy Zamek Ujazdowski, w którym mieści się Centrum Sztuki Współczesnej, przez weekend stanie się miejscem idealnym do słuchania muzyki, spotkań z artystami i wypoczynku. W dniach 10-11 czerwca, na dwóch scenach, wystąpią tacy muzycy jak Łona i Webber oraz Ten Typ Mes, czyli ścisła czołówka polskiego rapu, Fisz Emade Tworzywo, z albumami „Mamut” i „Drony”, debiutująca Daria Zawiałow czy olśniewający Sorry Boys. Nie zabraknie również wyprzedającego niemal wszystkie koncerty zespołu Domowe Melodie, legend polskiego rocka, czyli Voo Voo Wojciecha Waglewskiego i duetu Rebeka. Łącznie podczas festiwalu wystąpi siedemnastu wykonawców oraz zostanie wystawiony spektakl Krystyny Jandy „Danuta W”. Ponadto będzie funkcjonował specjalny newsroom, w którym zaistnieje możliwość spotkania się z występującymi artystami i zdobycia od nich autografu.

Dwudniowy karnet można nabyć tutaj w cenie 79 złotych. Bilety jednodniowe są dostępne w cenie 49 złotych. Wstęp dla osób powyżej 65. roku życia, jak i dla dzieci (do 12 roku życia), jest darmowy.

Tak przedstawia się pełna rozpiska godzinowa festiwalu:

Co Jest grane 24 rozpiska

Nie ma więcej wpisów