music is ... muzyka z najlepszej strony.

Festiwal WOODED 23.06. 2018 w Szczecinie!

Wooded / mat. prasowe

Chcecie pojechać na świetny festiwal z najlepszymi wykonawcami z szeroko pojętej sceny house i techno? Szykujcie się na czerwiec 2018 roku!Wówczas wraca bowiem słynny WOODED! Nowa lokalizacja, nowe pomysły i wyjątkowi artyści. Przyszłoroczna edycja festiwalu pod kuratelą Catz N Dogz odbędzie się w Szczecinie 23 czerwca!

Wooded to wydarzenie powstałe z inicjatywy muzyków z duetu Catz ‚N Dogz,przy współpracy z C&C Booking i Feast Artists.

Po dwóch świetnie przyjętych edycjach wrocławskich i po rocznej przerwie, festiwal przenosi się do Szczecina – miasta, z którego pochodzą jego pomysłodawcy. Grzegorz Demiańczuk i Wojciech Tarańczuk już po raz trzeci wcielą się w rolę kuratorów projektu związanego z szeroko rozumianą muzyką elektroniczną – od house’u, przez techno, po projekty o bardziej songwriterskim charakterze.

Duet producentów w ostatnich latach na festiwal Wooded zapraszał najbardziej rozpoznawalnych artystów o międzynarodowej sławie, jak Radio Slave, La Fleur, Midland czy Rodriguez Jr nie zapominając o silnej reprezentacji rodzimych producentów i dj’ów. Podobnie będzie i w tym roku!

Miejscem, które przyjmie uczestników Wooded City 2018 będzie szczecińska Łasztownia. W jej industrialnych przestrzeniach pojawią się dwie sceny, a także specjalne strefy poświęcone takim dziedzinom jak design, moda czy gastronomia. Swoją bogatą w atrakcje przestrzeń będą mieli również najmłodsi uczestnicy festiwalu.

Jednym z głównych motywów Wooded City 2018 będzie kooperacja z lokalnym środowiskiem. Wszystko to za sprawą współpracy ze Szczecińską Agencją Artystyczną, dzięki której wpływ na festiwal będą mieli twórcy, promotorzy i aktywiści kształtujący kulturalną działalność w Szczecinie. Ogłoszenie pierwszych artystów już wkrótce!

Dziś odbywa się wydarzenie zapowiadające Wooded City 2018. W klubie TanzBar (3 Maja 18) zagrają kuratorzy festiwalu – Catz ‚N Dogz a także zaproszeni goście: Jay Shepheard, An on Bast live, Kemot / Kowalka, Daniel Zachodni oraz Floating Groove.

Na żywo swoją debiutancką płytę zaprezentuje również duet Coals. Część dochodu
ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczona na wsparcie miejscowych inicjatyw charytatywnych.

zobacz także

dodaj komentarz

Ładowanie ...