I to jest dopiero wiadomość!

Ms. Lauryn Hill, ikona muzyki, której album „The Miseducation of Lauryn Hill” sprzed 20 lat wciąż brzmi dzisiaj świetnie, pojawi się w Polsce. Już 25 sierpnia, w ramach swojej światowej trasy celebrującej wydanie debiutanckiego albumu, zawita do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.

Całość trasy w Stanach Zjednoczonych zapoczątkował koncert w lipcu zeszłego roku, a katowicki, ekskluzywny koncert jest jednym z nielicznych występów wokalistki w Europie. Podczas kolejnej części prezentowania jedynego studyjnego wydawnictwa Hill, za które w dodatku zdobyła aż 5 nagród Grammy, usłyszeć będzie można najbardziej pożądane kawałki ze wspomnianego krążka czy utwory  utwory z dorobku jej hip-hopowego trio, The Fugees, przy akompaniamencie live bandu.

25 sierpnia bramy MCK otwarte zostaną od godziny 17.00, natomiast rozpoczęcie koncertu nastąpi o 19.00. Organizatorem wydarzenia jest MegaClub.

Druga pula biletów w cenie 250 PLN jest już w sprzedaży, ale nie zanosi się na to, aby ta sytuacja miała utrzymać się długo. Spieszcie się więc!

Nie ma więcej wpisów