Szwedzki artysta rusza w wyjątkową, krótką trasę, na której jednym z przystanków będzie Warszawa.

Wyjątkowo ekscytującym zajęciem jest obserwowanie rozwoju kariery Jonatana na przestrzeni ostatnich lat. Do umiejętności zwinnego poruszania się po cloud rapowych bitach artysta dorzucił świetne rozumienie schematów alt r&b (album „Stranger”) i zdolności do eksperymentowania (pewne momenty na mixtape „Poison Ivy”). To jednak nie koniec podróżowania Yung Leana po dźwiękach.

Pod koniec zeszłego roku ukazał się singiel „Blue Plasic”, który pokazał, że hipnagogiczny pop i duże nawarstwienie syntezatorów nie są dla Jonatana problemem. Utwór szybko wskoczył do rocznych topek wielu słuchaczy, jeszcze bardziej wzbudzając zainteresowanie tym, co szykuje w przyszłości artysta. Kolejnym strzałem w dziesiątkę jest „Boylife in EU”. Utwór, poza odkrywaniem coraz lepszych zdolności wokalnych Yung Leana, czerpie sporo z witch house’u, a powstałe do kompozycji wideo wprowadza w specyficzny, lekko niepokojący klimat.

„Boylife in EU” to również nazwa nadchodzącej trasy, która obejmie jedynie kilka światowych miast. Wyjątkowe audiowizualne show zagości w Warszawie, 4 kwietnia w klubie Hydrozagadka. Będzie więc intymnie, przez co można liczyć na szybkie wyprzedanie koncertu. Dlatego warto spieszyć się z zakupem biletów. Będą one dostępne w przedsprzedaży 2 marca na stronie artysty i 4 marca na stronie organizatora, agencji Follow the Step, oraz na Going. Nie musimy chyba zaznaczać, że to wyjątkowe wydarzenie, którego nie można przegapić.

Nie ma więcej wpisów