KAS:ST, Shlømo, Sam Paganini i inni otwierają line-up Undercity. Trzecia edycja festiwalu – pierwsza w wydaniu dwudniowym – odbędzie się 5-6 listopada.

Poznaliśmy pierwszych artystów, którzy otworzyli line-up tegorocznej edycji Undercity. Są nimi: Boston 168, Elliver, KAS:ST, Marvin Jam, Sam Paganini, Shlømo, Stephanie Sykes i Umwelt. To pierwsze z sześciu ogłoszeń, kóre czekają nas w najbliższym czasie, dlatego warto zarezerwować sobie weekend na warszawskim Torwarze.

Druga edycja Undercity przyniosła dodatkowy poziom, nową scenę District, większą liczbę artystów i zupełnie nową, audiowizualną oprawę. Trzecia zostanie rozszerzona o kolejny dzień i drugą scenę Tunnel. 

Undercity to halowy festiwal w pełni poświęcony najlepszym elektronicznym brzmieniom, którym towarzyszy wyjątkowa oprawa multimedialna. Podczas dwóch edycji w Warszawie wystąpiły największe gwiazdy światowego formatu, jak Joris Voorn, Dubfire, Enrico Sangiuliano, Pete Tong, Claptone i wielu wielu więcej! 

Boston 168 to włoski duet, który skupia się na mroczniejszej części techno, mianowicie acid / psychedelic.

Elliver to niemiecka DJka grająca ,muzykę elektroniczną pod różnymi postaciami, a namiastkę jej umiejętności znajdziecie pod poniższym linkiem. 

KAS:ST to projekt stworzony przez duet producentów, który zadebiutował wspólnym wydawnictwem zaledwie kilka lat temu dla własnej wytwórni Flyance Records. Uwielbiani przez polską publiczność.

Marvin Jam to bardzo ciekawa postać. Emancypując się jako solowy artysta i jako DJ, jego niesamowite utwory i miksy zawierają downtempo, house, deep house, disco i melodyjne techno, aż po tech house, a to wszystko okraszone jego głosem.
https://youtu.be/Hkp-KBWI5YQ

Sam Paganini
Totalna legenda muzyki elektronicznej. Grywał dosłownie wszędzie tworząc niesamowite spektakle. Jego sety charakteryzują się mocnym groovem i zostały opisane jako „Sexy Groovy Dark Techno”, co dosłownie mówi, czego można się spodziewać po jego występach. 

Shlømo
Młody Francuz traktowany jest już jako międzynarodowa gwiazda muzyki techno, w tej zdecydowanie cięższej odmianie. Próbka jego możliwości do sprawdzenia tutaj: https://youtu.be/TpziZeK-yA8

Stephanie Syke unikalna artystka zarówno w studiu jak i za deckami. Stephanie stara się wnieść surowy i wyrazisty, nowoczesny styl do ambientu, techno i eksperymentalnej elektroniki, starannie dobranych i umiejętnie zaaranżowanych w jedną, płynną podróż.

Umwelt
Muzyk i aktywista od czasu pierwszego pojawienia się rave’ów. Umwelt nigdy nie przestał propagować ostrego, surowego i analogowego brzmienia wspartego żarliwą pasją do muzyki elektronicznej.
https://youtu.be/lc92F5O8HZc

W sprzedaży dostępne są bilety jednodniowe w cenie 189 PLN oraz karnety dwudniowe w cenie 329 PLN. Wejściówki dostępne są pod linkiem: https://bit.ly/UNDERCITY2021

Nie ma więcej wpisów