music is ... muzyka z najlepszej strony.

    Chase And Status


    Ci dwaj producenci mają już status mega gwiazd i to nie tylko na Wyspach. Do grona ich fanów należą Jay Z, Snoop Dogg, Pharrell Williams, jak i czołowi przedstawiciele drum’n'bassu czyli Pendulum, Andy C i Hype. Każde ich wydawnictwo spotyka się z entuzjazmem i poparciem ze strony prezenterów Radio 1, a to wszystko za sprawą drum’n'bassowych rytmów, które wychodzą spod ręki a raczej rąk Chase and Status. Bardzo szybko udało im się wyjść z podziemia i zaistnieć w świadomości mas, a pomogły w tym przebojowe single, a w szczególności współpraca z Plan B.

    Pharrell nazwał ich najgorętszymi producentami w Zjednoczonym Królestwie, a to nie koniec wsparcia ze strony sław. Prodigy (których też remiksowali) dwa lata temu zaprosili ich na organizowany przez siebie festiwal Warriors Dance, a w tym roku wystąpią obok siebie na Download Festival.

    Słynni fani z pewnością pomogli ich karierze nabrać tempa, ale sami muzycy zdążyli już do siebie przekonać publiczność festiwalową. Głębokie basy i szybkie, połamane rytmy sprawiają, że tysiące ludzi pod sceną wpada w trans, a Chase and Status mogą już wkrótce awansować do miana headlinerów, co nieczęsto się zdarza twórcom muzyki elektronicznej.

    dodaj komentarz

Ładowanie ...