Goldroom (właściwie Josh Legg) to jeden z najgorętszych pseudonimów artystycznych ostatnich miesięcy na scenie nu-disco. Pochodzi z Los Angeles, działał w projekcie NightWaves, jest autorem uznanych remiksów dla Niki & The Dove, Poolside i Gigamesh.
Został doceniony przez blogerów, fanatyków nowej fali disco, a przede wszystkim przez takich muzyków jak: The Magician, Aeroplane, Alex Metric, Alan Braxe, Classixx czy Mylo, z którymi miał już okazję dzielić scenę i którzy promują jego produkcje w swoich setach, podcastach czy na imprezach.
Jego solowe produkcje, będące połączeniem syntezatorów, klimatycznych wokali i tropikalnego disco, określa się jako idealnie malujące klimat słonecznej Kalifornii. Okazja ku temu, aby rozgrzać się przy dźwiękach Goldrooma nadarzy się już za kilka dni.

Impreza odbędzie się 13 kwietnia w sopockiej Clubogalerii Soho i stanowić będzie część europejskiej trasy, podczas której artysta odwiedzi również: Paryż, Barcelonę, Ateny, Sztokholm i Londyn. Jako support zagrają: BrainWash, eS, Sympatique oraz gość specjalny.

Przedsmak tego co czeka Was w nadchodzący piątek:
[media width=”100%” height=”166″ link=”http://soundcloud.com/goldroom/niki-the-dove-mother-protect”]

Wstęp: karty klubowe i lista FB do 23:00 – free / pozostali – 10 PLN

Zapraszamy na dobrą zabawę pod patronatem musicis.pl

Mamy dla Was 3 podwójne zaproszenia na dzisiejszą imprezę w Clubogalerii Soho! Wygrywają 3 osoby, które w komentarzu wydadzą  najciekawszy odgłos zadowolenia ze zbliżającego się weekendu 🙂 Do dzieła!
Wyniki ogłosimy o 15.45!

Nie ma więcej wpisów