Fani muzyki elektronicznej już powoli zaczynają zacierać ręce! To właśnie oni będą mogli jako pierwsi bawić się na, bardzo popularnych w naszym kraju, festiwalach letnich. Imprezą, która rozpocznie tegoroczne muzyczne lato, jest krakowski Burn Selector Festival.

Choć historia festiwalu nie jest długa, to impreza bardzo mocno zaznaczyła swoją obecność na muzycznej mapie Polski. Wszystko zaczęło się w 2009 roku, kiedy obok Coke Live Music Festival agencja Alter Art postanowiła zorganizować kolejną imprezę. Miał być to ukłon w stronę fanów szeroko pojętej muzyki elektronicznej.  Do tej pory w ramach Burn Selector Festival wystąpili m. in. Orbital, Röyksopp, Dizzee Rascal, New Young Pony Club, Deadmau5, Modfunk, Miloopa, Skinny Patrini, Faithless, Mentalcut i Kamp!, Katy B i La Roux.

Tegoroczny line up nie odbiega poziomem od poprzednich edycji! Wiemy już, że w ramach Burn Selector Festival 2012 wystąpią takie gwiazdy jak: Magnetic Man, Chase & Status, Miike Snow, Stay+, Niki and the Dove i wielu innych znakomitych muzyków. Jedno jest pewne: nie może Was tam zabraknąć!

Abyście w pełni mogli skorzystać z tych dwóch dni, wypełnionych po brzegi muzyką, postanowiliśmy pomóc Wam przygotować się do festiwalu. W specjalnym cyklu przedstawimy wszystkich artystów, którzy pojawią się w Krakowie. Oprócz tego możecie spodziewać się potężnej dawki gorących newsów i wywiadów. A ci, którzy nie pojawią się 1 i 2 czerwca w dawnej stolicy Polski, będą mogli liczyć na gorącą relacje naszych reporterów.

Mamy już za sobą pierwszy konkurs z karnetami, a dziś przyszła pora na kolejne dwa.

Waszym zadaniem jest wymienienie 3 polskich artystów, którzy według Was powinni zagrać na tegorocznej edycji festiwalu i maksymalnie w 3 zdaniach przekonać nas, że to właśnie ten zestaw muzyków zasługuje na dwudniowy karnet festiwalu Burn Selector.

Dwudniowe karnety otrzymują:
1. Anna Kochanecka
2. Bartosz Nassalski

Wyślijcie proszę swoje dane kontaktowe na info@musicis.pl Gratulujemy.

Nie ma więcej wpisów