Saint Saviour to pseudonim Becky Jones, artystki, która właśnie stoi na progu swojej wielkiej, muzycznej przygody. Jeżeli nie kojarzycie jej bezpośrednio, to współpraca z formacją Groove Armada, podczas nagrywania płyty Black Light i gościnne występy w utworach zespołu Hurts, mogą Wam wiele o niej powiedzieć. Piosenkarka postanowiła iść własną drogą i właśnie wydaje debiutancki album. Premiera krążka Union, zaplanowana jest na 25.06. Wydawnictwo promuje singiel I Call This Home.

Piękny głos Jones często porównywany jest do głosu Sinead O’Connor, co jest dużym komplementem. W piosence I Call This Home jest on na pierwszym planie, a instrumentarium stanowi tylko uzupełnienie.

Utwór wraz z wideo powoli i przyjemnie rozkręca się, aż do energetycznego finału. Pełne wdzięku ujęcia, kontrastujących ze sobą ognia i wody, idealnie wkomponowują się w piękno teledysku. W każdym detalu da się zauważyć pełną samoświadomość talentu artystki. Oczywiste staje się więc to, że warto czekać na album i obserwować rozwój kariery Saint Saviour.

Nie ma więcej wpisów