W ciągu ostatnich paru dni w sieci pojawiło się kilka świeżych wydawnictw i singli. Specjalnie dla Was wybraliśmy te, z którymi koniecznie powinniście się zapoznać. Oto one:

 

Juveniles Through the Night (EP)

Wszystkich fanów wytwórni Kitsuné zapraszamy do posłuchania najnowszej EPki francuskiego duetu Juveniles pt. Through the Night. Znajdziemy na niej cztery kawałki oraz dwa remixy tytułowego singla, za które odpowiadają Yuksek oraz Breton.

 

Lucy Rose – Lines

Lines to kolejna propozycja młodej Brytyjki, Lucy Rose. Wokalistka zaprezentowała swój nowy singiel w audycji Zane’a Lowe i zapowiedziała, że jej debiutancki album Like I Used To ukaże się we wrześniu. Czekamy z niecierpliwością.

 

Breakbot – One Out of Two (feat. Irfane)

Chyba nie ma osoby, która w 2010 roku nie tańczyłaby do utworu Breakbot Baby I’m Yours. Na premierowym singlu francuskiego producenta ponownie możemy usłyszeć Irfane z grupy Outlines.

 

Florrie – Late (EP)

Tej utalentowanej wokalistce, perkusistce, a nawet modelce kibicujemy od dłuższego czasu. Florrie Arnold promuje właśnie swoje kolejne wydawnictwo – EPkę zatytułowaną Late. Artystka ogłosiła niedawno, że planuje związać się z większą wytwórnią płytową i nagrać swoją pierwszą płytę. Cała EPka jest dostępna do przesłuchania na oficjalnej stronie Florrie.

Nie ma więcej wpisów