Po 6 latach nieobecności i rok po koncercie na Orange Warsaw Festival, w końcu doczekaliśmy się deklaracji. Sistars wracają do studia. Choć na jakiekolwiek, nowe wydawnictwo będziemy musieli trochę poczekać, to zespół zapowiedział, że na pewno pojawi się w na koncertach w całej Polsce. Grupa chce wynagrodzić fanom tyle lat nieobecności.

W wydaniu nowego materiału, nad którym cały czas pracują, przeszkadzają obecne zobowiązania muzyków. Siostry Przybysz poszły w kierunku kariery solowej, nagrywając pod pseudonimami: Natu i Pinnawela. Bartek Królik Królikowski i Marek Piotrowski stworzyli duet producencki – Plan B. Odpowiedzialni są m. in. za album Agnieszki Chylińskiej Modern Rocking.

Do powrotu musieli trochę dojrzeć. Jednak punktem zwrotnym był jubileuszowy koncert na zeszłorocznej edycji Orange Warsaw Festival. Wtedy grupa dała nieprawdopodobny koncert, na który czekał tłum stęsknionych fanów.

Przypominamy, że zespół wydał 3 albumy: Siła sióstr, EP, A.E.I.O.U.. Ostatnie wydawnictwo to kompilacja wydana w 2007 roku: The Best of Sistars. Natalio, Paulino, Marku i Bartku – do dzieła!

Nie ma więcej wpisów