Music of the Future to cykl imprez, które co miesiąc dostarczają Warszawiakom wrażeń związanych z najnowszymi trendami w muzyce elektronicznej. W ramach cyklu, na 16. imprezach, w stolicy wystąpili już tacy artyści jak: Kowton, Bok Bok, Nguzunguzu, Dubbel Dutch i wielu innych. W końcu wydarzenie doczekało się chwalebnej chwili jaką są pierwsze urodziny i z tej okazji organizatorzy zaplanowali specjalne atrakcje. Już w najbliższy piątek, w Mieście Cypel zaprezentuje się trzech headlinerów.

Dark Sky to brytyjskie trio złożone z DJów oraz producentów, czerpiące z wielu różnych gatunków od dustepu po disco. Ich debiut został bardzo dobrze przyjęty o czym świadczą remiksy dla The XX czy Kelis. Na koncie mają już kilka EPek wydanych m.in. przez Black Acre czy Monkeytown Records, label należący do członków Modeselektora. Cała trójka prowadzi także autorską audycję  w NTS Radio.

Kolejnym artystą, który zaprezentuje się podczas urodzin Music of the Future będzie JUK JUK, młody Brytyjczyk, któremu patronuje Four Tet. Jego nastrojowe kawałki posiadają prawdziwą głębię, ale jako DJ JUK JUK potrafi pokazać zupełnie inne, imprezowe oblicze.

Trzeci headliner to DAUWD, także z Wielkiej Brytanii. Ten utalentowany muzyk od dziecka grał na pianinie, gitarze i perkusji, a potem używał tych instrumentów w swoich eksperymentach z muzyką elektroniczną. Jego wielowarstwowe kompozycje odwołują się do wielu inspiracji. Zasłynął utworem Ikopol, który znalazł się na składance Adult Swim prezentującej najciekawszych artystów nowej sceny bassowej.

Ci, którzy zdecydują się na odwiedzenie imprezy mają jeszcze szanse na nagrody w postaci vlepek z logo MOTF, pierwsze 30 osób dostanie także przypinki MOTF, a uczestnicy, którzy zapłacili przynajmniej 20 zł w ramach Polak Potrafi dostaną darmowy wstęp na imprezę z Roska (18 sierpnia) oraz listopadową imprezę FaltyDL.

Portal musicis.pl z radością obejmuje patronat nad tą imprezą i zachęca wszystkich fanów dobrej zabawy do uczestniczenia w niej.

 

Kiedy: 20.07 (piątek)
Gdzie: Warszawa, Miasto Cypel (w razie niepogody Klub 55)
Start: godz. 21:00
Bilety: 10 zł do 00:00 / 15 zł po 00:00

Nie ma więcej wpisów