Po tym jak wystąpiła na Orange Warsaw Festival w 2010 roku, wszyscy skakali i piali z zachwytu. Nie ma się co dziwić, bo usłyszeć na żywo takie szlagiery polskiego rocka jak Skłamałam czy Zegary po wieloletniej przerwie, jest chyba bezcenne. Od tego bardzo dużego i dającego nadzieję fanom sukcesu minęły już dwa lata, a Edyty Bartosiewicz jak nie było, tak nie ma. Termin wydania zapowiedzianej płyty był przesuwany wielokrotnie. To na nowo ostudziło zapał i emocje fanów piosenkarki. Mimo, że wcześniej deklarowali, że poczekają.

Stosunkowo niedawno pojawiła się bardzo radosna nowina! Edyta Bartosiewicz wystąpi na dwóch koncertach. Wyróżnieni zostaną fani z Wrocławia i Krakowa. Informacja pojawiła się w mediach parę tygodni temu. Miny trochę bledną, kiedy na dole pojawia się informacja o cenie biletów. Otóż za koncert we Wrocławiu przyjdzie nam zapłacić 180 zł, a w Krakowie – 120 zł. Jednak, jeżeli te wydarzenia mają postawić karierę Edyty na nogi i sprawić, że artystka wyjdzie na prostą, to chyba warto zapłacić taką cenę. Tym bardziej, że problemu z zapełnieniem sali chyba nie będzie.

Przypomnijmy, że ostatnia płyta Edyty Bartosiewicz to Wodospady, która została wydana w 1998 roku. Od tego czasu pojawiło się parę utworów artystki, które nie pojawiły się na żadnym, oficjalnym wydawnictwie. Singiel Opowieść pojawił się w 2001 roku, a trzy lata później promował film Nigdy w Życiu!

Później pojawił się kawałek Niewinność, który również miał się znaleźć na obiecanym, szóstym albumie artystki.

Oprócz tego Edyta nagrała piosenkę Trudno tak z Krzysztofem KrawczykiemWitaj w moim świecie, która została użyta w filmie Kubuś i przyjaciele. Jednak ostatnio jej głos mogliśmy usłyszeć w piosence zespołu Bracia pt. Nad przepaścią.

To w jakiej formie jest artystka zobaczymy już w przyszły piątek. Wtedy Edyta Bartosiewicz zagra w sali koncertowej Radia Wrocław. Miesiąc później, piosenkarka spotka się ze swoimi fanami w Auditorium Maximum w Krakowie. Na oba koncerty czekamy z niecierpliwością. Być może padną na nich kolejne deklaracje.

Wrocław:

Kiedy: 14.09 (piątek)
Gdzie: Sala Koncertowa Radia Wrocław ( ul. Karkonoska 10)
Wstęp: przedsprzedaż 
180 zł / 200 zł
Start: 19:00

Kraków:

Kiedy: 14.10 (niedziela)
Gdzie: Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego ( ul. Krupnicza 33)
Wstęp: przedsprzedaż 
120 zł / 150 zł
Start: 18:30

Nie ma więcej wpisów