Premiera pierwszego singla, który promuje jej najnowszy krążek już za nami. Teraz Ellie Goulding ruszyła w tournée po mediach, żeby poopowiadać o Halcyon. Singiel Anything Could Happen ukazał się z końcem wakacji. Parę dni później do sieci trafił także teledysk do utworu. Do premiery całego albumu zostały już tylko trzy tygodnie i dwa dni.

Teraz młoda Brytyjka rozpoczęła akcję promującą to wydawnictwo. W przeciągu ostatnich paru dni Ellie pokazała się w niemieckiej stacji radiowej 1Live, a także w programie On Air, który prowadzi Ryan Seacrest. Słuchacze mogli usłyszeć oczywiście najnowszy utwór piosenkarki, ale też kawałek Only Girl (In The World), który w oryginale wykonuje Rihanna. Artystka po raz pierwszy zaprezentowała hit Barbadoski podczas specjalnej sesji BBC Radio 1 Live Lounge w grudniu 2010 roku.

  

Podczas ostatnich występów Goulding zaśpiewała też utwór Lights, który pochodzi z reedycji jej debiutanckiego krążka. O dziwo kawałek od niedawna możemy usłyszeć w polskich rozgłośniach radiowych. Szkoda tylko, że z ponad rocznym opóźnieniem.

Im bliżej do daty wydania drugiej płyty, tym w internecie pojawia się wiele ofert pre-order. Różne sklepy internetowe prześcigają się w pozyskiwaniu klientów. Na szczęście mają dużo do zaoferowania np. dodatkowe utwory, których nie znajdziemy na podstawowej wersji albumu. Są to m.in.: Atlantis, Dead In The Water Stay Awake. Okazuje się też, że nie tylko utwór Only Girl (In The World) łączy Ellie z Rihanną. Jednym z bonusów będzie także kawałek I Need Your Love, który Brytyjka nagrała z Calvinem Harrisem. 

Ale to nie jedyne nowości, które przygotowała dla nas młoda piosenkarka. Na jej oficjalnym kanale w serwisie SoundCloud pojawił się właśnie remix Anything Could Happen. Za dość zaskakującą przeróbkę odpowiedzialna jest francuska grupa Birdy Nam Nam.

Przypomnijmy tylko, że materiał z najnowszej płyty będziemy mogli usłyszeć podczas tegorocznego iTunes Festvial. Na nim Ellie Goulding wystąpi już 26 września. Natomiast album Halcyon trafi na półki sklepowe 8.10.

Nie ma więcej wpisów