Agencja koncertowa Go Ahead w ramach koncertowej jesieni prezentuje nowy cykl koncertów. Poznań Rocks! z złożenia ma prezentować artystów poznańskiej sceny rockowej, którzy zarówno dla lokalnej jak i dla ogólnopolskiej sceny znaczą bardzo wiele, i bez których nie wyobrażamy sobie muzycznego Poznania.

Pierwszy koncert w ramach Poznań Rocks! odbędzie się 4.11 w Hali nr 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich a wystąpią na nim Strachy Na Lachy, Muchy i The Ploy. W drugiej odsłonie 8.12 w tym samym miejscu publiczności zaprezentują się Acid Drinkers, Masturbator i Rust.

Strachy Na Lachy to formacja Krzysztofa Grabaża Grabowskiego początkowo występująca pod nazwą Grabaż + Ktoś Tam Jeszcze. Zespół ma na koncie 6 albumów, ostatni Dekada pochodzi z 2011 roku.

Muchy powstały w 2004 roku, właśnie wydają trzeci studyjny krążek po czym ruszają w trasę koncertową. Album Chcecicospowiedziec będzie zawierał DVD z filmem o tym samym tytule z gatunku mocumentary nakręconym przez grupę Sky Piastowskie.

The Ploy to młode poznańskie trio, które w 2010 roku wydało własnym nakładem debiutanckie The Ploy LP zawierające osiem utworów. Ich kawałki to pełne pasji i improwizacji kompozycje z pograniczna rocka, popu i elektroniki.

 

Kiedy: 4.11 (niedziela)
Gdzie: Hala numer 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich
Wstęp: 42/50 PLN
Start: wejście 18:00 / początek 19:00

Nie ma więcej wpisów