Już w najbliższy piątek, 21 września, w poznańskiej Strefie Kultywator wystąpią Bueno Bros. Ponadto, na scenie zagoszczą dwaj młodzi stażem producenci muzyczni, związani z wytwórnią Soul Asylum Records – Hailo oraz Dextre.

Bueno Bros. to bracia tworzący muzykę i do muzyki stworzeni. Marcin – od zawsze producent. Michał – przez lata DJ radiowy. Kilka lat temu zamienili Poznań i podróże północ-południe na życie w Londynie, gdzie – po rozkręceniu imprez w The Egg czy Aquarium – znaleźli wspólny mianownik i kontynuują muzyczne wyczyny. Są oddani różnym formom tworzenia. W 2008 wzięli udział w konkursie ogłoszonym przez Nosowską oraz QL Music i swoimi remixami utworu Makro (z płyty UniSexBlues) wygrali obaj. W 2009 rozpoczęli kooperację z zespołem Hey i w 2010 roku ukazał się dwupłytowy album Re-Murped! z ich udziałem. Na tej jakże interesującej – zarówno dla fanów Hey, jak i miłośników muzyki elektronicznej, i klubowej – pozycji znalazło się pięć utworów znanych z krążka Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy! zremixowanych przez Bueno Bros., obok propozycji artystów takich jak: Smolik, Plastic, Papilot czy Agim.

Hailo to producent i DJ z Kalisza konstruujący dźwiękowo – jak sam to określa – poetyckie, intymne przestrzenie przy użyciu instrumentów takich jak: pianino, gitara, keyboard, organy, płyty winylowe, elektroniczne gadżety, samplery, efekty i oczywiście komputer.

Dextre ma dopiero 18 lat, jednak jest już bardzo produktywnym i pracowitym artystą. Można kojarzyć go również z producenckiego aliasu Rbridge. Jego muzyka oscyluje wokół takiej stylistyki jak: electronica, acid czy house.

Kiedy: 21.09 (piątek)
Gdzie:
Poznań, Strefa Kultywator (ul. Zielona 8)
Wstęp:
10 zł
Start: 21:30

Dodatkowe występy Beuno Bros.:

Kiedy: 22.09 (sobota)
Gdzie:
 Łódź, Zmiana Tematu (ul. Piotrkowska 144)
Wstęp:
 wolny
Start: ???

Kiedy: 23.09 (niedziela)
Gdzie:
 Kraków, Idea Fix Fest 2, Muzeum Inżynierii Miejskiej 
Wstęp:
na zaproszenia, które można uzyskać w sklepach Idea Fix
Start: ???

Nie ma więcej wpisów