To już trzecia odsłona jesiennej imprezy Polish Impact, która odbędzie się w Poznaniu, w klubie SQ. Podczas poprzednich edycji wystąpili między innymi: Kamp!, Rebeka, SuperXiu, Őszibarack i Bloom. Czas na kolejny, gorący cykl koncertowy, podczas którego z pewnością nie zabraknie rodzimych artystów, którzy coraz śmielej poczynają sobie już nie tylko na krajowym podwórku. Już niebawem, bo 12 października, będziemy mogli spotkać się z Izą Lach oraz duetem Ailo & Invent.

Iza Lach jest piosenkarką, kompozytorką, instrumentalistką (gra głównie na klawiszach), autorką tekstów i producentką. Trzy lata temu zadebiutowała dorosłą płytą, ale dopiero wydany w 2011 roku album Krzyk stał się sensacją na polskiej scenie. Tworzy awangardowy pop, którego główną siłą jest połączenie brzmienia fortepianu z syntezatorowym bitem oraz ciągłe poszukiwanie nowych pomysłów kompozycyjnych.

Iza Lach – Nie masz mnie

Ailo to wokalistka zespołu Ailo in Head, z którym koncertowała m.in. na festiwalu Heineken Open’er czy Roxy Festival. Muzyka jaką tworzy artystka to połączenie neo soulu, elektroniki i rapu. Niebanalne teksty w języku polskim z wyjątkowo oryginalną warstwą dźwiękową oraz barwą umożliwiają osiągnięcie unikatowego stylu. Invent natomiast jest producentem i turntablistą. Już wkrótce światło dzienne ujrzy kolejny oryginalny i nowatorski projekt jego autorstwa – singiel w stylistyce nu-disco z gościnnym udziałem legendy hip hopu – KRS One’a oraz remiksami Azari & III i Lunice. Podczas Polish Impact artyści zagrają w intrygującym duecie.

Ailo – Serce

Kiedy: 12.10 (piątek)
Gdzie: Klub SQ (ul. Półwiejska 42, Poznań)
Start: 22:00
Wstęp: 20 PLN – przedsprzedaż / 25 PLN – w dniu koncertu

Nie ma więcej wpisów