Słuchając tej płyty, można złapać nie tylko spokój, ale też odprężyć się po spotkaniach z ciężarami codziennego życia. Do sklepów trafił właśnie trzeci krążek Loco Star. Album Shelter zawiera 10 kompozycji, które prezentują charakterystyczne dla gdańskiego zespołu połączenie muzyki elektronicznej z dźwiękami żywych instrumentów. Ta koneksja tworzy niepowtarzalne melodie, do których na pewno będzie się niejednokrotnie wracać.

Jak sami mówią: „Shelter” zawiera 10 utworów stworzonych dla osób w każdym wieku i każdej płci, a także jeden utwór instrumentalny nagrany specjalnie dla zwierząt wszystkich ras i wyznań.

Spotkanie z albumem zaczyna się właściwie od momentu, kiedy weźmie się go do rąk. Oryginalnie wykonane pudełko, w środku którego znajduje się 10 pięknych kart sprawia, że zaciekawi prawie każdego słuchacza. Dzięki temu Marsija, Tomek Ziętek, Pat i U1 zapraszają nas do swojego świata. Karty według konceptu właśnie Marsiji i Tomka wykonał Jacek Frąś.

Płytę promuje utwór Artifiction, który został zremiksowany przez takie osobistości jak: Bueno Bros., Chmara Winter i Slomo.

Nie ma więcej wpisów