Jacek Sienkiewicz – muzyk, DJ i promotor imprez – obecny jest na scenie techno od wielu lat. Zachwyt wzbudzają nie tylko jego rozliczne produkcje (wydawane m.in. dla własnego labela Recognition, ale i słynnego frankfurckiego Cocoon, dowodzonego przez Svena Vaetha) – na szacunek zasługuje też konsekwentne promowanie muzyki elektronicznej w kraju i zagranicą.

Słynny cykl Recognition Night ma wyrobioną markę i przyciąga zawsze tłumy fanów inteligentnego techno. Imprezy te gościły już w klubach takich jak Powiększenie, Café Kulturalna czy nieodżałowane 5-10-15.

Jesienny sezon dla warszawskich techno-raverów startuje 12 października w klubie 1500m2, a gościem specjalnym cyklu będzie Frank Lorber. Ten pochodzący z Frankfurtu DJ konsekwentnie wierny jest winylowym płytom, obdarzony nieprawdopodobną techniką i rzadką umiejętnością perfekcyjnego konstruowania nawet bardzo długich setów. Lorber zaczął grać w wieku 16 lat, natomiast sławę zdobył na początku lat 90. jako rezydent legendarnego już klubu Omen. Od połowy lat 90. tworzy własne parkietowe bomby, często we współpracy z takimi weteranami jak: Johannes Heil, Pascal F.E.O.S., Jorg Henze czy Toni Rios.

Frankowi towarzyszyć będzie – ze swym rzadkim połączeniem DJ i live seta – gospodarz wieczoru, Jacek Sienkiewicz jako Recognition. Trzecim DJ-em, ze składu na noc 12.10, jest Motyl. Zapraszamy na tę wyjątkową noc – pełną klasycznego, bezkompromisowego techno o najwyższej jakości – do klubu 1500m2.

Kiedy: 12.10 (piątek)
Gdzie: Warszawa, 1500m2 (ul. Solec 18)
Start: 22:00
Wstęp: 15 PLN / 2o PLN (z płytą CD)

Nie ma więcej wpisów