Kilka dni temu na facebookowym profilu Kid Cudi wrzucił słabe jakościowo wideo z kamerki komputerowej. Zaprezentowany na nim został kawałek jego nowego utworu z nadchodzącej płyty Indicud. Teraz utwór oficjalnie ujrzał światło dzienne w pełnej wersji. Za jego produkcję odpowiedzialny jest sam Cudder.

Scott na swoim Twitterze co jakiś czas chwali się postępami w pracy nad albumem. Ostatnio pisał o finałowej porcji beatów, które wysłał mu Mike Stroud – gitarzysta Ratatat. Oprócz jego szumnych zapowiedzi o doskonałości wydawnictwa i podekscytowania z efektów prac nad nim, o płycie wiemy niewiele. Do tej pory znane są już dwa utwory, które najprawdopodobniej znajdą się na krążku.
Jest to ww. utwór King Wizard oraz Just What I Am przy współpracy z King Chip.

Ostatnim albumem zamykającym dyskografię rapera jest Man on the Moon II: The Legend of Mr. Rager z 2010. Po drodze artysta zaliczył jeszcze przygodę eksperymentując z producentem Dot da Genius pod nazwą WZRD. Oprócz tego swój wkład miał także w albumie Cruel Summer, czyli projekcie zrzeszającym artystów z wytwórni muzycznej Kanye Westa.

Nie ma więcej wpisów