Paulina i Natalia Przybysz wspierają muzykę miejską. Wspólnie z Hush Hush Pony nagrały numer, do którego teledysk można zobaczyć już teraz. Utwór Creative People jest pierwszą produkcją całkowicie polskiego labalu: Reebok Classic Trax. Ma to być platforma, która pozwoli na to, że młodzi i utalentowani beatmakerzy będą mogli rozpocząć współpracę z doświadczonymi już artystami.

W ramach tego projektu tworzone będą kolaboracje artystów z różnych scen i stylów muzycznych. Wspólnym mianownikiem ma być muzyka miejska: od hip-hopu, przez soul, aż do elektroniki. Pierwsza taka kolaboracja to właśnie współpraca połowy zespołu Sistars z młodymi DJ-ami i producentami z Wrocławia, którzy inspirują się brudnym stylem Londynu.

Dodajmy, że każdemu, kolejnemu wydawnictwu, które ukaże się pod szyldem Classic Trax, będzie towarzyszył konkurs na remiksy. Udział będzie mógł wziąć każdy. Wystarczy, że wejdzie na oficjalny fanpage na Facebooku, który znajduje się tutaj.

Przypomnijmy, że zespół Sistars w czerwcu tego roku zapowiedział, ze po 6 latach wraca do studia, żeby nagrać nowy materiał. Jednak szczegóły dotyczące nowego krążka cały czas są owiane tajemnicą.

Nie ma więcej wpisów