Nieczęsto się zdarza, że polscy artyści mają szansę zaprezentować się przed ludźmi ze światowej branży muzycznej. Już niedługo zrobią to Loco Star. We wczorajszej audycji Michała Trzcińskiego i Michaliny Furtak, czyli M2, którą co tydzień możecie posłuchać na antenie Radia Kampus i krakowskiej Radiofonii, członkowie gdańskiego zespołu zdradzili, że zostali zaproszeni na CMJ Music Marathon 2012 w Stanach Zjednoczonych. Ale to nie jedyny polski akcent, który pojawi się w Nowym Jorku. Razem z zespołem za ocean wybierze się też Monika Brodka.

CMJ Music Marathon organizowany jest przez firmę, która wydaje tygodnik muzyczny. W swoich szeregach ma również radio, które słychać nie tylko w USA, ale też w Kanadzie. Na tę imprezę zapraszani są wyjątkowi artyści z całego świata, którzy przez cztery dni zagrają w najważniejszych klubach w NYC. Oprócz tego odbędzie się również 90 paneli dyskusyjnych.

Taki wyjazd może okazać się początkiem międzynarodowej kariery. Na tych targach Polaków będą obserwować producenci i muzycy z całego świata. Trzymamy bardzo mocno kciuki za Marsiję, Tomeka, Pata, U1 i oczywiście za Monikę. Posłuchajcie, z jakim materiałem Polacy jadą podbić Amerykę.

Nie ma więcej wpisów