Po sukcesie, jaki przez w zaledwie parę dni osiągnął drugi krążek Ellie Goulding, artystka rozpoczęła promocję w USA. Ostatnio pojawiła się w programie Late Night with Jimmy Fallon. Tam zaśpiewała pierwszy singiel, który z albumu Halcyon, czyli Anything Could Happen. Ellie dość szybko zdecydowała się na ponowną podróż do Ameryki. Jej debiutancki album Lights swoją premierę w Stanach miał ponad rok po Europie.

Nie ma się jednak czemu dziwić. Sprzedaż albumu rośnie i ze spokojem można go dalej promować. Płyta zajęła 2. miejsce w sklepie iTunes w USA, UK i Kanadzie. Natomiast w Irlandii uplasowała się na 4. pozycji. W Szewcji Halcyon zamyka pierwszą dziesiątkę.

Oprócz tego, dla wszystkich fanów artystki Amazon przygotował specjalne wydawnictwo. EP-ka Halcyon Live zawiera trzy utwory wykonane na żywo. Są to: My Blood, Figure 8 i oczywiście Anything Could Happen. Ten zestaw można ściągnąć za niecałe 2 funty, a filmiki nagrane w ramach The Amazon Artist Lounge można zobaczyć tutaj.

To nie wszystkie nowości, które pojawiły się à propos Ellie Goulding. Na jej oficjalnym profilu na Facebooku została udostępniona alternatywna wersja teledysku pierwszego singla. Nowy teledysk nakręciła sama Ellie ze swoim kolegą z zespołu Benem. Skąd pomysł? Podobno trochę się nudzili. Efekt jest dość zaskakujący, bo wiele fanów twierdzi, że jest to lepsza wersja od tej oficjalnej. Video możecie zobaczyć poniżej:

Jeżeli jeszcze Wam mało, to posłuchajcie kolejnego utworu, który pojawił się na albumie Halcyon. Kawałek I Need You Love jest tzw. bonus trackiem drugiego krążka Ellie Goulding. Jest to kolaboracja z jednym z najsławniejszych DJ-ów w Europie, czyli Calvinem Harrisem. Odsłuch kawałka poniżej i pamiętajcie, że album będzie miał swoją polską premierę już 16 października.

Nie ma więcej wpisów