Jonas Rathsman na scenie muzycznej jest aktywny od wielu lat, jednak pod swoim nazwiskiem zadebiutował dopiero pod koniec 2011 roku. Od tego czasu nie zwalnia tempa. Rathsman nie jest postacią znikąd, choć można tak nazwać człowieka wychowanego w skandynawskiej głuszy. Zagłębiając się jednak w jego przeszłość, należy wspomnieć nie tylko o wieloletniej aktywności na szwedzkiej scenie tanecznej, czy działalności w duecie Stuffa oraz wydawnictwach dla Defected Records. Co więcej, Jonas to nie tylko genialny producent, ale także fantastyczny grafik (sam projektuje okładki swoich wydawnictw) i współtwórca ekskluzywnej marki odzieżowej Uniforms for the Dedicated.

Jego utwór Tobago to bez wątpienia hymn zeszłego roku i jedna z najwspanialszych house’owych produkcji ostatnich lat. W magiczny sposób wypełnia parkiet każdego klubu i doskonale wpisuje się w nurt house’u nawiązującego do klasycznych brzmień tego gatunku. Uznaniem cieszy się również singiel Since I Don’t Have You – ze wspaniałym motywem przewodnim i równie zniewalającym refrenem.

Tę ciekawą postać będzie mogli usłyszeć na żywo już w najbliższą sobotę, w sopockiej clubogalerii Soho. Tego wieczoru artyście towarzyszyć będą: Dudekk, Sympatique, Miko Czajkowski oraz BrainWash.

 

Data: 20.10 (sobota)
Miejsce
: Sopot, Soho (ul. Bohaterów Monte Cassino 61)
Start
: godz. 22:00
Wstęp: 10 zł / karty klubowe, lista FB do godz. 23:00 – free

Nie ma więcej wpisów