Young Montana? to kolejna wschodząca gwiazda brytyjskiej muzyki elektronicznej. Dwudziestolatek zyskał uznanie zarówno krytyków, którzy docenili jego świeżość i wyjątkowy talent, jak i słuchaczy. Odkrył go sam Andrew Meza,  założyciel Radia BTS, którego audycje przyciągają miliony słuchaczy. Oczarowany Brytyjczykiem, puszczał jego kawałki na antenie, co przyniosło muzykowi niemałą popularność. Na wydanym w ubiegłym roku debiutanckim  krążku Limerence znalazły się niebanalne, mocne dźwięki połączone z nutami nostalgii.

Opisywano go nawet jako nocną podróż po zapomnianych radiostacjach, nadających zapomniane klasyki jazzu, soulu i hip-hopu. Teraz Jon Pritchard (bo takie jest jego prawdziwe imię i nazwisko) zaprezentował nam zupełnie nowy kawałek. New Blood to kolejny instrumentalny utwór, emanujący spokojem i ciężkim psycho bitem. Udowodnił nim, że nie powiedział ostatniego słowa i w najbliższym czasie może jeszcze  sporo namieszać.

Young Montana? kojarzą na pewno uczestnicy tegorocznego Taurona w Katowicach, podczas którego dał on ponadgodzinny występ. Za kilka dni Jon pojawi się u nas ponownie, tym razem w warszawskim Basenie, o czym pisaliśmy tutaj. Czy zagra nowe utwory z New Blood na czele? O tym przekonamy się już w najbliższy piątek.

Nie ma więcej wpisów