Podczas gdy fani Moniki Brodki oczekują na nowy teledysk artystki – do utworu Dancing Shoes, którego zwiastun możecie zobaczyć powyżej – klip do kawałka Varsovie przekroczył już imponujące dwa miliony wyświetleń.

Tymczasem Brodka podbija Stany Zjednoczone w związku zaproszeniem na CMJ Music Marathon 2012. Po powrocie do kraju, artystka ruszy w trasę koncertową wspólnie z zespołem Paula & Karol.

To jednak nie wszystko. Brodka została wybrana Najlepszym Polskim Artystą na MTV EMA 2012, pokonując takie muzyczne postaci jak: Pezet, Mrozu, Iza Lach czy The Stubs. Tym samym Monika będzie reprezentować Polskę podczas oficjalnej gali rozdania nagród we Frankfurcie.

Bardzo się cieszę, że tym razem się udało. Serdecznie dziękuję wszystkim głosującym za głosy, wsparcie i sympatię! – komentuje to wyróżnienie Brodka.

Co więcej, wokalistka ma teraz szansę na zdobycie tytułu Najlepszego Artysty Europejskiego. Głosowanie w tej kategorii potrwa do 9 listopada, a finałowa gala odbędzie się 11 listopada właśnie we Frankfurcie.

Nie ma więcej wpisów