Rodriguez Jr., paryski DJ – o prawdziwym nazwisku Olivier Mateu – zagra 27.10 w krakowskim klubie Pixel podczas cyklu imprez Urban House. Wcześniej współtworzył duet muzyczny The Youngsters, który ma na swoim koncie dwa studyjne albumy oraz pokaźną ilość singli dla należącego do Laurenta Garniera labelu – F Communications. To electroprodukcje The Youngsters katapultowały go do szerokiego świata sceny house, dużych klubów i festiwali.

Solowe produkcje Rodrigueza Jr. wydawały dotąd tak znaczące labele jak: Mothership, Boxer Records, Giant Wheel oraz oczywiście Mobilee, nakładem której we wrześniu ukazał się album artysty Bittersweet

Rodriguez Jr. nie serwuje raczej lekkiej – inspirowanej klasycznym disco – muzyki house spod znaku French Touch – jego styl jest szalenie eklektyczny, zmierzający jednak zdecydowanie w kierunku chłodnego, mocnego tech-house’u. Cytując samego artystę: Dobra muzyka elektroniczna to nie więzienie. Powinni się nią cieszyć wszyscy i wszędzie – i na parkietach klubów i w domach.

Spodziewajmy się więc udanej klubowej nocy w Pixelu, gdzie eklektyczny styl Oliviera poprowadzi nas w podróż od głębokiego techno aż do jackin’ house.

Kiedy: 27.10 (sobota)
Gdzie: Kraków, Pixel (ul. Wielopole 11)
Start:
godz. 20:00
Wstęp: 20/25/30 PLN

Nie ma więcej wpisów