Już w najbliższą niedzielę, 21 października, w ramach cyklu City Sounds, we wrocławskim klubie Puzzle wystąpi wszechstronnie uzdolniona kompozytorka, wokalistka i producentka – Kari Amirian.

Kari zyskała uznanie zarówno słuchaczy jak i krytyków dzięki swojemu debiutanckiemu krążkowi – Daddy Says I’m Special, na którym znalazły się utwory przywodzące na myśl melancholijną muzykę skandynawskich artystek. Porównywana do takich postaci jak Stina Nordenstam czy Lykke Li, Kari Amirian określana jest jako jeden z najgłośniejszych debiutów ubiegłego roku.

Wraz ze swoim zespołem – złożonym z multiinstrumentalistów – artystka w oryginalny i dojrzały sposób łączy elementy indie popu, muzyki akustycznej i eksperymentalnej. Jest zjawiskowa i magiczna – takie wrażenia wzbudza w publiczności.

Kari została zauważona przez Katarzynę Nosowską, a następnie zaproszona przez nią do udziału w tegorocznej edycji festiwalu Męskie Granie. Artystka pojawiła się także na scenach: Open’er Festival, Malta Festival czy też FreeFormFestival.

 

Kiedy: 21.10 (niedziela)
Gdzie: Wrocław, Puzzle (Przejście Garncarskie 2)
Start: godz. 20:00
Wstęp: 30 zł – przedsprzedaż / 35 zł – w dniu koncertu

Nie ma więcej wpisów