Po udanych koncertach w Krakowie i we Wrocławiu przyszła pora na kolejne miasta. Pod koniec listopada Edyta Bartosiewicz pojawi się w Poznaniu, a w połowie stycznia piosenkarka przyjedzie do Łodzi.

Mimo tego, że Edyta wielokrotnie mówiła o tym, że koncertować chciałaby dopiero po wydaniu płyty, to w internecie pojawiają się daty kolejnych koncertów. Fani nie narzekają i tłumnie przybywają na spotkania ze swoją idolką. Nie zraszają ich nawet wysokie ceny biletów. Bartosiewicz występuje też w miejscach, które nie do końca kojarzą się z koncertami muzyki rozrywkowej. We Wrocławiu była to Sala Koncertowa Radia Wrocław im. Jana Kaczmarka, a w Krakowie piosenkarka stanęła na scenie Audytorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Podobnie będzie w Poznaniu. Tam autorka takich hitów jak: Zegary, Jenny Miłość jak ogień 28 listopada wystąpi w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Natomiast w Łodzi artystka pojawi się w klubie Wytwórnia.

Te zaplanowane koncerty to takie pojedyncze strzały, które jak widać, bardzo się sprawdzają. Bilety wyprzedane są już na trzy tygodnie przed imprezą, a forma Edyty zachwyca. Podczas nich piosenkarka prezentuje odświeżony materiał, który dobrze znamy z poprzednich pięciu albumów. Oprócz tego, pojawia się parę utworów z nowego materiału, który jak twierdzi artystka, jest już gotowy od 2002 roku.

Poznań:

Kiedy: 28.11 (środa)
Gdzie: Aula Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza ( ul. Wieniawskiego 1)
Wstęp:
178 zł / 196 zł
Start: 19:00

Łódź:

Kiedy: 19.01 (niedziela)
Gdzie: Klub Wytwórnia ( ul. Łąkowa 29)
Wstęp:
do 15 grudnia – 140 zł z kartą klubu, 150 zł / od 15 grudnia – 160 zł z kartą klubu, 170 zł
Start: 19:00

Nie ma więcej wpisów