Everything Everything, jeden z najbardziej intrygujących, alternatywnych zespołów brytyjskich. Już niedługo powrócą ze swoim drugim albumem zatytułowanym Arc. Singlem promującym wydawnictwo jest utwór Cough Cough, do którego niedawno chłopcy nakręcili klip.

Teledysk, który wyreżyserował Jonathan Higgs, czyli wokalista EE, inspirowany jest grą japońskich mistrzów perkusji z wyspy Kodo i opowiada o trudnym wyborze, przed którym prędzej czy później staje każdy artysta, czyli  co jest ważniejsze: kreatywność i indywidualny wkład w sztukę, czy może chęć zarobienia godziwych pieniędzy. Czy da się w tym osiągnąć kompromis? Everything Everything twierdzi, że tak, ale jednocześnie postrzega pieniądze jako olej napędowy całego przedsięwzięcia, którym można się łatwo zakrztusić, jeśli straci się umiar.

Przypominamy, że EE 23 listopada będzie supportować Muse na ich łódzkim koncercie i przedstawi materiał z nadchodzącego krążka. Tymczasem obejrzyjcie najnowsze dzieło zespołu i materiał zza kulis kręcenia teledysku.

Nie ma więcej wpisów