Siódme urodziny poznańskiego klubu SQ w nadchodzący piątek upłyną pod znakiem klubowej elektroniki. Konkretniej rzecz ujmując na scenie będzie królowała wytwórnia Mobilee, a przede wszystkim jej najszacowniejsza reprezentantka – Anja Schneider.

Mobilee to od kilku lat jedna z najbardziej kreatywnych klubowych marek. Tworzą dla niej tacy artyści jak: wyżej wspomniana Anja Schneider, Pan-Pot czy Rodriguez Jr. Jest znana z organizowania widowiskowych showcase’ów oraz wyznaczania trendów we współczesnej elektronice.

Anja Schneider jest założycielką Mobilee oraz jej sublabelu Leena. Dalej z sukcesem wydaje w nich swoją twórczość. Cztery lata temu ukazał się jej debiutancki album Beyond the Valley. Jest autorką trzeciej części kompilacji Mobilee Back to Back. Regularnie wydaje EP-ki oraz remiksuje utwory artystów związanych z Mobilee.

Anja to świetna producentka, co jest równoznaczne z byciem jedną z najbardziej rozchwytywanych osób w tym biznesie. Występuje jako headlinerka wielu imprez klubowych i dużych festiwali. W tym roku polska publiczność mogła przekonać się o jej umiejętnościach na festiwalu Audioriver.

Obok niej wystąpi inny przedstawiciel marki Mobilee, poznaniak Marcin Czubala. Współpracę z berlińskim labelem artysta rozpoczął w 2007 roku, krótko po tym wydał dwa single: Super Constellation i Octopus. Rok później Marcin wydał album Chronicls of Never. Oprócz tego wydał kilka EP-ek, które zawsze zyskiwały gorące przyjęcie wśród słuchaczy. W zeszłym roku stworzył własną wytwórnię Your Mama’s Friend, której celem jest wyszukiwanie talentów na scenie elektronicznej.

Jako support wystąpi rezydent SQ – Juniore, a drugą sceną muzycznie zaopiekuje się kolektyw Hrabioza Soundsystem.

Kiedy: 26.10 (piątek)
Gdzie:
Poznań, SQ klub (ul. Półwiejska 42)
Start:
godz. 22:00
Wstęp:
przedsprzedaż 20 zł / w dniu imprezy 25 zł / karty klubowe 20 zł

Nie ma więcej wpisów