Fenech-Soler jak do tej pory na koncie mają jedynie debiutancką płytę wydaną w 2010 roku. Polska publiczność mogła natomiast usłyszeć ich na żywo w zeszłym roku na FreeFormFestival. Od tamtej pory minęło jednak trochę czasu, a chłopaki dali nam za sobą zatęsknić. Dla wszystkich spragnionych żywych elektro-popowych dźwięków mam dobrą wiadomość. W sieci pojawił się nowy kawałek pod tytułem All I Know wraz z promującym je video.

Zespół na swoim oficjalnym profilu na Facebooku podgrzewał atmosferę, co jakiś czas zamieszczając krótkie filmiki, które przedstawiały Brytyjczyków w różnych okolicznościach nagrywających nowy materiał. Każdy z czterech filmików, które się ukazały zakończony był natomiast tajemniczą datą 22.10.2012. Dziś już wiadomo, że data ta była zapowiedzią nadchodzącego singla. All I Know dostępne jest już na iTunes. Utwór możecie zamówić tutaj.

Zarówno odświeżony wygląd oficjalnego profilu, nowy singiel jak i filmiki ze studia, zdają się zapowiadać zbliżającą się wielkimi krokami płytę.  Dla tych, których Fenech-Soler oczarowało w zeszłym roku w Warszawie, jak i dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji ich usłyszeć na żywo, będą mieli okazję spotkać sięz zespołem. Jak głosi post na fanpage’u: informacje o trasie koncertowej również zostaną ogłoszone już wkrótce. Pozostaje liczyć, że nie zostaniemy pominięci i po raz kolejny będziemy mogli dać się ponieść niesamowitej imprezie jaką za każdym razem na swoich koncertach fundują nam Fenech-Soler.

Nie ma więcej wpisów