City Sounds i Trippy Sounds prezentują legendę sceny techno – Robert Babicz z jedynym live actem ponownie w Polsce. Występ odbędzie się już w najbliższą sobotę, 27 października, we wrocławskim klubie Log:In.

Robert Babicz to jeden z najbardziej doświadczonych i utytułowanych producentów w Europie. Niewielu innych artystów może się poszczycić podobnym dorobkiem muzycznym – dziesiątki singli i cztery albumy dla tak ważnych labeli jak: Mille Plateaux, Force Inc., Disko B, Junkfood, Systematic, Treibstoff, Out of Orbit, Audiomatique czy K2.

Jego produkcje wydawane pod wieloma pseudonimami (m.in. Rob Acid, Alton Inc, Dicabor) pozwoliły mu osiągnąć szacunek na całym świecie. Ogromna klasa producencka, staranne i niepowtarzalne brzmienie jego nagrań oraz słynna obróbka masteringowa w jego studio sprawiają, że Babicz jest nie tylko świetnym muzykiem, ale wręcz elektroniczną instytucją.

Jego muzyka podbija parkiety na całym świecie, bo jest to elektronika z ogromnym ładunkiem erudycji, odbijająca wszystkie najciekawsze odcienie klubowej muzyki – od acid, przez ambient, po rasowe minimal techno i house. Wszystko to spojone jest charakterystycznym analogowym brzmieniem niepowtarzalnych instrumentów Babicza, wszak artysta jest pasjonatem analogowych rarytasów.

Jako support, tego wieczoru wystąpią również: Gogan & Turu (Trippy Sounds) oraz Rodrigezz (Kickbeat).

 

Kiedy: 27.10 (sobota)
Gdzie: Wrocław, Log:In (pl. Solidarności 1/3/5)
Start: godz. 21:00
Wstęp: 25 zł – przedsprzedaż / 35 zł – w dniu koncertu

Nie ma więcej wpisów