Audycja M2 rozkręciła się już na dobre. Od początku października Michał Trzciński i Michalina Furtak serwują nam na antenie warszawskiego Radia Kampus i krakowskiej Radiofonii mnóstwo dobrej muzyki. Nie inaczej będzie dzisiaj.

Nie da się nie ukryć, że od paru dni za oknem szaleje jesień, dlatego od godziny 22:00 fale Radia Kampus będą wypełniane nostalgiczną elektroniką. Prowadzący jak zawsze przygotują dla nas garść najważniejszych muzycznych newsów, które wypłynęły w przeciągu ostatnich 7 dni. Na pewno usłyszycie twórczość Twin Shadow, który 9 listopada pojawi się w Warszawie.

Podczas audycji będziecie mieli okazję zgarnąć krążki Neo Retros, a także masę wejściówek. Będą to bilety na koncert Randomera, który już w piątek pojawi się w klubie 1500m2. Tego samego dnia warszawski Basen nawiedzą Niewinni Czarodzieje. To oczywiście nie wszystko, ale jeżeli macie ochotę na więcej, to o godzinie 22:00 koniecznie włączcie Radio Kampus. Przypominamy, że powtórka już w niedzielę o godzinie 18:00 na falach krakowskiej Radiofonii.

Nie ma więcej wpisów