Głębokie Pasmo to projekt imprezowy mający na celu promowanie progresywnej, ambitnej muzyki tanecznej. To oni sprowadzili do Polski po raz pierwszy Peverelista i Gerry’ego Reada, to u nich zagrał mistrz eklektycznego house’u, jeden z największych amantów na zachód od Odry – Move D i pnący się w górę Pierre LX.

W ramach pierwszych urodzin, celebrowanych w stołecznym klubie 55, wystąpi legenda tzw. Motor City – Mike Huckaby. Detroit jest tym dla kultury techno, czym Warszawa dla polskiego hip-hopu. Detroit to marka, to symbol współczesnej inteligentnej muzyki technicznej.

Mike Huckaby to nauczyciel, inżynier dźwięku i propagator spuścizny Detroit techno. Stoi za legendarnym sklepem z płytami – Record Time, w którym dokopał się do wręcz encyklopedycznej wiedzy o muzyce, i w którym w płyty zaopatrywało się pół miasta, z Theo Parrishem, Moodymannem czy Omarem S włącznie. To jeden z tych ludzi, którzy znają i szanują korzenie i kulturę muzyki elektronicznej. To człowiek, który patrzy ponad aktualnymi trendami i wie, gdzie i czym jest muzyka. To również chyba najbardziej rozchwytywany remikser z Detroit w ostatnich kilku latach. Po serii wydawnictw na jego własnych labelach: Deep Transportation oraz SYNTH i gościnnych EP-kach na Third Ear, Cache czy Sushitech, rok 2012 okazał się najbardziej owocny. Jego EP-ka pojawiła się na Tresorze, po remiks zgłosiła się Jazzanova, a singiel Bassline 88-89 okazał się jednym z większych winylowych hitów na Juno.

Impreza z Mike’iem to również znakomite polskie supporty: Motyla, Jedynaka i J-Sona oraz Basi Polańskiej i ekipy MustNotSleep. Zapraszamy do 55 na kolejną noc z niskimi częstotliwościami i bezkompromisowym techno!

 

Kiedy: 3.11 (piątek)
Gdzie:
Warszawa, klub 55 (ul. Żurawia 32/34)
Start: godz. 22:00
Wstęp:
15 PLN / 20 PLN

Nie ma więcej wpisów