Od jakiegoś czasu zapowiadana była wspólna trasa Brodki i zespołu Paula & Karol. Niezaprzeczalnie będzie to szereg występów przepełnionych ogromem pozytywnej energii – wie to każdy, kto kiedykolwiek znalazł się na koncercie jednego z tych wykonawców. Trasę rozpocznie występ na Targach Muzycznych w Warszawie 23 listopada. Następnie planowane są koncerty jeszcze w 6 miastach, chociaż na oficjalnym profilu Moniki Brodki na Facebooku widzimy pod informacją optymistyczne: a to jeszcze nie wszystko…

Moniki Brodki nikomu nie trzeba przedstawiać. Promuje ona swoje ostatnie wydawnictwo – EP-kę LAX, z której pochodzą doskonale znane fanom artystki kawałki Varsovie i Dancing Shoes. Ten ostatni głównie w zremiksowanej wersji grupy KAMP!.

Paula i Karol to duet tylko z nazwy. W rzeczywistości to grupa sześciu pozytywnie zakręconych muzyków i przyjaciół jednocześnie. Zespół promuje swoją ostatnią płytę Whole Again. Artyści znają się już od dłuższego czasu, dlatego postanowili połączyć siły i pograć razem. Ponadto zapowiadają niespodzianki na scenie związane z tą kolaboracją.

Pełna trasa prezentuje się następująco:
23.11 – Warszawa, Targi Muzyczne
24.11 – Rzeszów, Wytwórnia
25.11 – Wrocław, Eter
30.11 – Kraków, Studio
02.12 – Katowice, Mega Club
06.12 – Toruń, Od Nowa
07.12 – Poznań, MTP Hala nr 2

Nie ma więcej wpisów