O nowych płytach Kasi Stankiewicz mówiło się już wiele. Jakiś czas temu pisaliśmy o tajemniczym zdjęciu, które zwiastowało reedycję drugiego solowego krążka Extrapop. Teraz w internecie pojawiła się okładka tego wydawnictwa. Autorem zdjęcia, które się na niej znalazło jest Marek Pietroń, przed obiektywem którego stanęła m. in.: Reni Jusis, Cesária Évora razem z Kayah, a także aktor Marcin Bosak i aktorka Kasia Maciąg.

Jeżeli chodzi o samą reedycję, ma znaleźć się na niej 9 utworów. Bonusowy materiał to najprawdopodobniej remiksy singli, które promowały Extrapop 9 lat temu oraz piosenka Run, którą możemy usłyszeć w serialu Londyńczycy. W sieci pojawiła się również informacja, że wydawnictwo ma ukazać się 15 października. Było to prawie dwa tygodnie temu, a płyty jak nie było, tak nie ma.

Na ten temat milczy oficjalna strona artystki, zamilkł również jej fanpage na Facebooku. Nie mamy pewności zatem, czy wspomniana okładka jest oficjalna, no i oczywiście, czy reedycja w ogóle się ukaże. Miejmy jednak nadzieję, że już niedługo fani Kasi Stankiewicz wezmą w ręce jej kolejny album i powiedzą: Warto było czekać. 

Przypomnijmy, że najpopularniejszym i zarazem pierwszym singlem, który pochodził z tego albumu jest Schyłek Lata. Oprócz nowatorskiego wtedy podejścia do muzyki, mówiło się o odważnym teledysku, w którym półnaga Kasia przytula się do reżyserki klipu Karoliny Bendery. 

Nie ma więcej wpisów