Młodsza siostra Beyoncé, Solange Knowles szykuje się do premiery swojego trzeciego już albumu. Jednak zanim to nastąpi, pod koniec listopada będziemy mogli posłuchać zapowiadającej go EP-ki.

Najnowszy album Solange ma ukazać się dopiero w 2013 roku. Dlatego też artystka postanowiła przygotować do tego swoich fanów i 27 listopada w sklepie iTunes będzie można kupić EP-kę True. Znajdzie się na niej 7 premierowych utworów, a otworzy ją singiel Losing You, do którego teledysk mogliśmy premierowo zobaczyć na początku października.

Na tym wydawnictwie nie znajdzie się jednak utwór Sleep In the Park, który pojawił się na B-Side ostatniego singla. Ci co przeszukiwali ostatnio internet, mogli natknąć się na wyjątkowy remix tego kawałka. Przerobił go amerykański muzyk George Lewis Jr., który ukrywa się pod pseudonimem Twin Shadow. Lewis całkowicie przebudował ten utwór i dodał wokal D’Angelo Lacey. To, jak brzmi alternatywna wersja Sleep In the Park, możecie przekonać się poniżej. 

Artystka nad nowym materiałem pracowała z Devem Hynesem, który pisał piosenki m.in. dla Florence and the Machine i The Chemical Brothers.

Pełna tracklista EP-ki True: 

1. Losing You
2. Some Things Never Seem to Fucking Work
3. Locked in Closets
4. Lovers in the Parking Lot
5. Don’t Let Me Down
6. Look Good With Trouble
7. Bad Girls

Nie ma więcej wpisów