Billy Talent, kanadyjski zespół po niespełna rocznej przerwie powróci nad Wisłę, by zagrać w naszym kraju dwa koncerty: 5 lutego w krakowskim klubie Studio, natomiast dzień później (6.02.2013) w warszawskiej Stodole.

Formacja pojawi się w Polsce w ramach jesienno-zimowej trasy koncertowej, która będzie okazją do sprawdzenia najnowszego albumu Kanadyjczyków – Dead Silence. Album ten jest pierwszym albumem, który nie zawiera nazwy zespołu w tytule. Wydawnictwo zebrało mnóstwo pozytywnych opinii, a krytycy szczególnie zwracali uwagę na zmianę stylu, w porównaniu do albumu Billy Talent III. Najnowszy krążek zaczął powstawać tuż po trasie promującej płytę z 2009 roku. Dead Silence ukazał się we wrześniu br. i wszystko wskazuje na to, że powtórzy sukcesy wszystkich trzech poprzedniczek.

Kanadyjski kwartet wystąpił dotychczas w naszym kraju cztery razy. Wszystkie występy miały miejsce w Warszawie, z czego ostatni podczas tegorocznej edycji Ursynaliów. Ceny biletów na oba koncerty nie są jeszcze znane.

Nie ma więcej wpisów