Nowo powstały śródmiejski klub Basen nie zwalnia tempa. Po imponującym line-upie imprez otwierających, obserwujemy z ukontentowaniem, że wyznacznikiem tego miejsca jest przemyślana – zorientowana bezsprzecznie na jakość – polityka muzyczna i kolejne imprezy na pewno są godne uwagi. 3 listopada gośćmi klubu będą dwa znamienite kolektywy DJ-skie: Beats Friendly & Crazy P.

Crazy P (znani wcześniej jako Crazy Penis) to czarodzieje balearic house’u, cozmic disco i boogie. Autorzy czterech pełnoprawnych longplayów sprawdzają się zarówno na wielkich światowych festiwalach, jak i na piwnicznych scenach rodzinnego Londynu, prezentując swoje taneczne korzenie końca lat 90. Na jedynym koncercie w Polsce zaprezentują swój nowy materiał z płyty When We On.

Beats Friendly (w osobach Noviki i Mr. Lexa) to postaci uznane na naszej scenie tanecznej od lat. Erudyci muzyczni propagujący kulturę klubową na antenie Radia Roxy w każdą środę. DJ i wokalistka o aksamitnym głosie, hipnotyzująca tłumy współczesnych raverów co weekend. Uzupełniające się składniki jednej układanki. Novika jest laureatką już dwóch Fryderyków, działa na scenie tanecznej od wielu lat. Już od ’97 współpracuje z Boogie Mafią jako jednym z pierwszych pionierskich sound-systemów grających house. Pracowała z DJ-ami: Glasse, Rawskim, Marcinem Czubalą czy Bartkiem Winczewskim oraz niemieckim projektem Lovebirds (polecam zwłaszcza Tiger Stripes Remix z singla This Time). Dwa albumy oraz jeden remix-album i wiele singli dokumentują jej fonograficzny stempel na kulturze tanecznej w Polsce i w Europie. Wielu z Was tańczyło do Miss Mood w remiksie właśnie Hot Toddy’ego – producenckiej połowy Crazy P.

Zapraszamy serdecznie na tę imprezę, bo czy można przegapić odcinek muzycznej encyklopedii?

 

Kiedy: 3.11 (sobota)
Gdzie:
 Warszawa, Basen (ul. M. Konopnickiej 6)
Start: godz. 21:00
Wstęp:
 20 PLN

Nie ma więcej wpisów